Nowoczesne skrzydła

Nowoczesne skrzydła

Łazienka to pomieszczenie, które szczególnie narażone jest na wilgoć i zachlapania. Jest to miejsce, w którym każdy chce się odprężyć i zmyć z siebie trudy i zmęczenie z całego dnia. Aby czuć się w pełni komfortowo, a zarazem bezpiecznie – drzwi do łazienki należy dobrać wyjątkowo starannie i zwrócić uwagę na wszystkie detale.

Słoneczna Italia, Mediolan — włoska stolica mody i designu. To tutaj projektanci i designerzy wprowadzają innowacyjne pomysły w życie. To właśnie to miasto i Ci ludzie wyznaczają światowe trendy mody. Równie silne wpływy na trendy mają mediolańscy designerzy. Ich nietuzinkowe pomysły kształtują otaczającą nas rzeczywistość (...) Czarne drzwi pokojowe (...) Obserwując światowe trendy mody mogliśmy obserwować narodzenie się nowego trendu. To w Mediolanie narodził się nowy silny trend. Trend wprowadzający czarne drzwi do naszych mieszkań. Użycie czarnego koloru podkreśla stylistykę nowoczesnych wnętrz. Czarne drzwi wprowadzają element świeżości w designie. Innowacyjne stylistycznie czarne drzwi wewnętrzne to na pewno sukces ich twórców (...)

Jakie drzwi do mieszkania?

Sposób montażu drzwi wewnątrzlokalowych (drzwi wewnętrznych pokojowych, drzwi łazienkowych, ale także dotyczy to drzwi biurowych i wszystkich innych, które dzielą pomieszczenia użytkowane przez ludzi) oraz  wymiary drzwi do wewnątrz podlegają ograniczeniom zawartym w rozporządzeniu Ministerstwa Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z 14 grudnia 1994 r. dotyczącym warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich położenie (DzU 1995, Nr 10, Poz. 46 wraz z późniejszymi zmianami).

Wymagania prawne do drzwi wewnętrznych, czyli odpowiedź na pytanie: Jakie drzwi do domu?